Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Wakacje tuż, tuż!

2016-06-19 12:35:55, komentarzy: 0

 

Kochani, wakacje tuż, tuż - a to oznacza, że zbliżamy się do wakacyjnej przerwy aerobowej w Aero-Dance Fitness Żary.  Szanowni Miłośnicy Aktywności, w miesiącach lipiec i sierpień mamy przerwę wakacyjną w ćwiczeniach w sali przy ul. Witosa, natomiast nie zwalniamy tempa na Aqua Fitness. W miesiącu lipcu zajęcia na żarskim wodniku będą odbywały się od poniedziałku do czwartku codziennie o godzinie 20,00. Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, proszę wcześniej o zapisywanie się na Aqua Fitness pod numerem telefonu: 692-341-430. W sierpniu Aero-Dance Fitness Żary zaprasza na zajęcia plenerowe. Więcej informacji dot. zajęć sierpniowych będzie ukazywało się na bieżąco, na naszej stronie oraz na naszym profilu FB

Odwiedzaj nasze strony regularnie i bądź aktywny w wakacje!

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)