Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


WESOŁYCH ŚWIĄT :)

2015-04-01 21:19:24, komentarzy: 0

 

           Kochani, Wielkanoc tuż, tuż ale zamiast wiosennej pogody - na dworze mamy śnieg z deszczem, chłód i silne wiatry. Taka aura panuje za oknem, ale my na Zapolskiej i żarskim Wodniku doświadczaliśmy zupełnie czegoś innego. Było ciepło, i to nawet bardzo, żadnego śniegu, deszczu ani wiatru. Po prostu były ćwiczenia, dobra zabawa i masa spalonych kalorii. Skoro o kaloriach mowa, to pamiętajmy też podczas świąt o umiarze w ich spożywaniu, bo uczta świąteczna może budzić zdziwienie podczas porannego ważenia siebie już po świętach :-). A tak przy okazji zapraszam do naszego działu WIEM CO JEM, może wybierzecie jakiś pomył i przygotujecie coś z naszych przepisów na wielkanocny stół?!

           Na szczęście po świętach znowu możemy się spotkać w AERO-DANCE FITNESS ŻARY i razem zrzucać zbędny balast, ćwiczyć, skakać, nabierać kondycji w bardzo pozytywnym nastroju i przednim humorze! Tak więc widzimy się 8.04.2015r. i pamiętajcie, że w czwartek przed świętami zajęć nie ma!

          Przy okazji w tym miejscu pozowlę sobie złożyć życzenia świąteczne wszystkim Miłośnikom Aktywności, więc życzę Wszystkim Klubowiczom  zdrowych, spokojnych świąt, które przyniosą ciepło, wiosenną radość, pogodę ducha i życzliwość nie tylko od święta.

          Tym  o  to przedświątecznym akcentem  dziękuję  wszystkim  za  wspólną zabawę i ćwiczenia, a szczególnie Iwonie za to, że ciągle wymyśla dla nas interesujące formy treningów i wyzwala bardzo wiele pozytywnej energii.

Do zobaczenia po świętach :-)

 

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)