Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


WRÓŻBY CZARY I KOSZMARY - czyli wieczór andrzejkowy w AERO-DANCE!

2012-11-03 13:19:57, komentarzy: 0

 

 

Witam jesiennie!

 

         Dawno mnie nie było na zajęciach w klubie i niestety jeszcze jakiś czas mnie nie będzie. Nie żeby mi się przestało podobać, czy coś w tym rodzaju, ale tak wypadło, że w czasie kiedy odbywają się ćwiczenia - do końca listopada muszę być niestety w innym miejscu. Oczywiście, myślałam już o sklonowaniu ale z szacunku dla osób, które za mną nie przepadają tego nie zrobię ;). To, że nie przychodzę na zajęcia, wcale nie oznacza, że wypadłam z obiegu i nie wiem co Wy tam wyczyniacie! Doszły mnie słuchy, że w klubie szykuje się 23 listopada 2012 r. niezły show! Będą wróżby, czary i koszmary na sportowo i nie tylko! Słyszałam, że 23 listopada2012 r. odwiedzą nasz klub znamienite gwiazdy - będą pokazy, będzie magia, śmiech i zabawa. Podobno ma być czarodziejski step i inne magiczne fitness pokazy. Przyznam, że zapowiedzi są bardzo zachęcające i wierzcie mi, w ten wieczór muszę to zobaczyć! Jeśli ktoś chce przeżyć to wszystko osobiście, musi spełnić trzy niewygórowane warunki:

 

  1. sporządzić dowolnie przez siebie wybraną potrawę (niekoniecznie musi to być sałatka),
  2. trzeba dokonać wpłaty 20 zł (wpłaty można dokonać w „recepcji”),
  3. trzeba mieć wykupiony karnet fitness na miesiąc listopad 2012.

 

        Start imprezy zaczyna się 23 listopada 2012 r. przy ul. Tatrzańskiej 11a (sala ogródków działkowych), o godz. 18.00. Jeżeli chcecie wziąć udział w tym niezwykłym wieczorze, pełnym zabaw, magii, radości i humoru, to zapisujcie się przed zajęciami na listę. Zapisy trwają do 19 listopada 2012 r.

               

        Dla osób, które nie są zdecydowane i które nie wiedzą jak świetnie można się bawić podczas imprez klubowych polecam zdjęcia, między innymi ze spotkań sałatkowych, które znajdziecie w naszej galerii: GALERIA

 

                                                                                                                                                                                     Ewelina

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)