Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


wszechstronne zajęcia

2012-04-01 13:05:53, komentarzy: 0

Nie wiem czy wiecie, ale pisząc gdzieś wcześniej na "fit7" o różnorodności zajęć prowadzonych przez Iwonę, nie miałam na myśli tylko zajęć z gimnastyki, stepu czy aqua gym, ale również różnorodność odbiorców, do których zajęcia są skierowane. To, że Iwona świetnie nas trenuje na Zapolskiej i żarskiej pływalni już wiemy, ale okazuje się, że kapitalnie się sprawdza jako trener z zakresu ćwiczeń aerobowych zarówno dla świetnie wysportowanych Panów z KS PROMIEŃ (OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z TRENINGU PROMIENIA ), jak i zaczynających przygodę z fitnessem dzieci ze szkoły podstawowej nr 5 w Żarach (OBEJRZYJ ZDJĘCIA FITNESS Z DZIEĆMI). Oczywiście serdecznie zapraszam do relacji foto z zajęć na Zapolskiej, które odbywały się w dniach 28-29. 03. 2012 r. (OBEJRZYJ ZDJĘCIA FITNESS NA ZAPOLSKIEJ).

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)