Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


ZAJĘCIA CARDIO Z ŻARSKIMI PIŁKARZAMI

2013-02-17 12:42:23, komentarzy: 0

 

Dziś znów niedziela i tak myślę sobie, że ten czas szybko mija! Może to i lepiej, bo skoro dziś jest niedziela, to znaczy, że jutro będzie poniedziałek, a skoro poniedziałek to i zajęcia na Zapolskiej. Tak, tak – jutro znów będzie się działo! Nie wiem czy osoby, które dawno nie były na zajęciach wiedzą, że od marca znika z oferty ćwiczeniowej step. Mogę zdradzić, że zamiast stepu będzie co innego, ale na razie nie zdradzę co, choć podejrzewam, że nowy rodzaj zajęć na pewno znajdzie wielu zwolenników. Tymczasem nie wiem czy wiecie, ale nasza Iwona we wtorki nie odpoczywa, tylko wyciska na Zapolskiej siódme poty z naszych żarskich piłkarzy! Ćwiczenia cardio są niezwykle ważne przy rozmaitych dyscyplinach sportowych, a   trener żarskiego „Promienia”  dobrze  o  tym  wie i  postawił  na  najlepsze   ćwiczenia    cardio   dla   swoich podopiecznych właśnie w AERO-DANCE. Zapraszam do foto relacji z tych zajęć  ZAJĘCIA Z PIŁKARZAMI 12 LUTY 2013

 

P.S Jeśli chodzi o zdjęcia robione w środę przez Marysię będą do około  miesiąca. Zatem bądźcie czujni i odwiedzajcie naszą stronę regularnie!

Do zobaczenia jutro na sali!!!

Ewelina

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)