Klub Miłośników Aktywności - ćwiczymy, bawimy, wyzwalamy pozytywną energię i śmiejemy się razem. Nieważny wiek, ani płeć - liczy się przecież dobra zabawa!


Zdjęcia z zajęć na Zapolskiej w dniu 10 maja 2012 r.

2012-05-13 22:25:21, komentarzy: 0

 

Spieszę donieść, że ze z fitnessowych filmów, które tak zawzięcie nagrywałam  podczas czwartkowych zajęć  klapa – kamerzystka ze mnie raczej nie tęga. Czas podszkolić warsztat w tej materii, ale to będzie dłuuuuga droga.  Długa – nie oznacza niemożliwa, ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć kiedy odważę się coś opublikować, choć nagrań być może będzie jeszcze kilka.  Nie ma jednak co rozpaczać, bo są foty, które mnie usatysfakcjonowały bardziej niż „filmy”.  Poza tym jak miałabym nie cieszyć się z fot, kiedy ćwiczące zawzięcie Panie obdarowywały mnie takimi szczerymi uśmiechami?! Oczywiście jestem świadoma, że te uśmiechy wywołane były endorfinową radością z ćwiczeń i bardzo się cieszę, że zdołałam je uwiecznić i zatrzymać na dłużej!  Jak kto nie wierzy w radość z ćwiczeń, sam może się przekonać oglądając foty z czwartkowych zajęć klikając w link znajdujący się obok ZAJĘCIA FITNESS 10 MAJA 2012 R

« powrót

Dodaj nowy komentarz

nasze ćwiczenia

Aero-Dance Fitness Żary wrzesieñ 2017r.

Aqua Fitness - lipiec 2017r.

Drodzy Klubowicze!
Jeżeli szukacie na stronach naszego klubu zdjęć i nie możecie znaleźć tych, które Was szczególnie interesują - proponuję od razu odwiedzić GALERIĘ. Właśnie tam po lewej stronie najdują się albumy, a w nich rozmaite zdjęcia, które są związane z klubem AERO-DANCE ŻARY. Najnowsze zdjęcia znajdują się w albumach po lewej stronie. Serdecznie zapraszam do oglądania.
sierpień 2015 i Free Fitness
z Aero-Dance Żary
DZIEŃ KOBIET 2015
Tak ćwiczyliśmy 5 maja 2014 r.

Pobierz pliki

zaprzyjaźniony klub fitness
w Karpaczu

walentynkowy fitness - luty 2014
Tak ćwiczyliśmy 6 i 7 lutego 2013 r.
25 czerwca 2012 r. - jak jest podczas ćwiczeń w AERO-DANCE? Uśmiechy mówią same za siebie - więcej możesz zobaczyć w galerii!
Nasza instruktorka regularnie uczestniczy w warsztatach, konwencjach, szkoleniach i targach fitness w najrozmaitszych miastach Polski, a wszystko dlatego żeby dawać nam profesjonalnie zdrowy przykład ćwiczeń!
Zajęcia AQUA FITNESS w dniu 24 maja 2012 r. na pływalni "WODNIK". Reszta fot w ALBUMIE NR 6
Majowe ćwiczenia w AERO-DANCE
Iwona Cieślik sprawdza się jako instruktor fitness zarówno dla amatorów, dla profesjonalistów, jak i dla dzieci!
Zajęcia  Aqua Fitness w dniu 22.03.2012 na żarskim "WODNIKU"
(więcej zdjęć znajdziesz w galerii)